İstanbul Çeviri | Tercüme Bürosu

Urduca Tercüme

Urduca Tercüme

Profesyonel Çeviri Hizmeti

Urduca, Hindustani dilinin Pakistan sınırları içerisinde kullanılan standart biçimidir. Bu sebeple de konuşan kişi sayısı 63 milyon civarındadır. Birçok seyahat esnasında ve iş toplantılarında ülke farkından dolayı konuşulan diller arasında tercih edilir. Urduca tercüme ve daha pek çok dilde istenilen konu içeriği ise

  • Sözlü çeviri
  • Ardıl çeviri
  • Simültane çeviri
  • Edebi çeviri
  • Broşür çevirisi
  • Ticari çeviri
  • Teknik çeviri

Yukarıda belirlenen türler dahil olmak üzere birçok çeviri konuları mevcuttur. Bu şekilde hem istenilen konularda çalışma sağlanır hem de beklentileri karşılayan bir çeviri metni hazırlanır. Kısa sürede hazırlanan metinlerin çevirisinde ekip çalışması ile zamanında teslim sağlanır.

Urduca Tercüme Nasıl Yapılır?

Urdu dili, her zaman birçok konuşan kişi sayısı olması sebebi ile pasaport çevirilerinde ve nikah belgelerinde oldukça sık karşılaştığımız bir dildir. Bu sebeple de Urdu dilinde çeviri sağlanırken her çevirinin terimsel anlamlarına dikkat etmek gerekir. Bu sebeple de terimsel ifadeler dikkate alınmalı ve içeriğin konusu gereği tam aktarım sağlanmalıdır. Her çeviride dikkat edilen doğru aktarım için kelimelere tercüman tarafından bir anlam eklenmeden olduğu gibi aktarımının sağlanması önemlidir. Bu sebeple de Urduca tercüme ve daha pek çok çeviri dili için aynı teknikler kullanılabilir. Birbirinden farklı dil ailelerinden tercih edilen çeviri metinleri için profesyonel ve alanında en iyi olan çevirmenler ile çalışma sağlanır.

Urduca Çeviri Fiyatları

Birçok dil arasında tercih edilen Urduca, çeviride mevcut olan kalitenin yanında fiyat açısından da oldukça önemlidir. Bu sebeple de öncelikle fiyat aralıklarını uygun tutmaktayız. Her çeviride olduğu gibi Urdu dili için de içerik konusunu geniş yelpazede tutarak beklentileri karşılıyoruz. Birbirinden farklı konularda mevcut olan çeviri dilleri 120 çeşidi içerisinde barındırır. Dünya dillerini en iyi şekilde konuşan ve aktarımını sağlayan çevirmenlerimiz sayesinde çalışmalarımız kısa sürede tamamlanarak teslim edilir. Resmi çeviri metinleri ve bireysel metinler dahil olmak üzere birçok konuda çeviri hazırlıyoruz. Bu sebeple de öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak birçok kişinin beklentisini karşılıyoruz. Urduca tercüme ve daha pek çok dil için çeviri çalışmalarımız mevcut olup aynı zamanda danışmanlık hizmeti de vermeye devam ediyoruz.