İstanbul Tercüme

Hakkımızda

İstanbul Tercüme

Hakkımızda

İstanbul Tercüme ofisi 2004 yılında İstanbul’un Pendik ilçesinde kurulmuştur. Bugün 16 farklı lokasyonda, tamamı kendi bünyemizde bulunan 58 farklı dilde uzman yeminli tercümanlarla hızlı, kaliteli ve uygun fiyata çeviri hizmeti vermekteyiz.

Çeviri sektörüne girdiğimizden beri dünden gelen tecrübemizle internetin biz tercümanlara sağladığı kolaylık ve avantajları sonuna kadar kullanarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en hesaplı yollardan ulaştırmayı kendimize hedef kıldık. Hizmetlerimize olan güveniniz bizi her geçen gün daha iyisini ve en iyisini yapmaya teşvik etti. Bu nedenle her gün kendimizle yarışıyoruz. 

Sizlere en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Müşterilerimize; gizlilik taahhüdü, zamanında teslim taahhüdü, tüm dillerde noter yeminli tercüme, tercüme edilen belgelerin elektronik ortamda paylaşılması veya posta ile teslim edilmesi gibi pek çok hizmet sunuyoruz. 

Profesyonel Çeviri Hizmeti

Kurumunuzun doğru temsil edilmesi ve hak ettiği standartlarda olabilmesi ortağınızın mesajının veya sizin mesajınızın doğru ve eksiksiz şekilde anlaşılmasıyla mümkün olacaktır. Bu da kaliteli, profesyonel tercümanların oluşturduğu ekiple mümkün olacaktır. Türkiye’de bulunan şirketler hatalı ve yetersiz çevirilerden dolayı her yıl milyonlarca lira zarar etmektedir. 

Biz, sorumluluklarının bilincinde ve her geçen gün kendisini teknolojik yeniliklerin takipçisi olarak geliştiren genç, hızlı, araştırmacı, işini seven bir ekibiz. Müşterilerimizin evraklarını gizlilik çerçevesinde arşivleyip ihtiyaç duymaları halinde tekrar kendilerine gönderiyoruz.

İleri teknolojik altyapısı ile..

Trados, Wordfast, De javu, CAT yazılım programları ile günlük çeviri kapasitemizi iki katına çıkardık. 17 yıldır sektörün içinde olmamızın verdiği avantajları müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Her dilde tercümeyi aynı günde müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı şekilde ulaştırma çabasındayız.

 

about-sect2.jpg
professional-tr.jpg

İleri teknolojik altyapısı ile..

Trados, Wordfast, De javu, CAT yazılım programları ile günlük çeviri kapasitemizi iki katına çıkardık. 17 yıldır sektörün içinde olmamızın verdiği bir takım avantajları müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Her dilde tercümeyi aynı günde müşterilerimize en kaliteli hizmetle ulaştırma çabasındayız.

Profesyonel Çeviri Hizmeti

Kurumunuzun doğru temsil edilmesi hak ettiği standartlarda olabilmesi is ortağınızın mesajının veya sizin mesajınızın doğru, sağlıklı anlasılmasıyla mümkün olacaktır. Bu da kaliteli, profesyonel tercümanların olusturduğu ekiple mümkündür. Hatalı veya yetersiz çevirilerden dolayı Türkiye’nin yıllık ihracat ve ithalat zararları çok büyüktür. Biz, sorumluluklarının bilincinde her geçen gün kendisini teknolojik yeniliklerin takipçisi olarak geliştiren genç, hızlı, arastırmacı, isini seven bir ekibiz. Müşterilerimizin evraklarını gizlilik çerçevesinde arsivleyip ihtiyaç duymaları halinde tekrar kendilerine gönderiyoruz.
vid-translat.jpg
Videoyu oynat