İstanbul Çeviri | Tercüme Bürosu

Ticaret Sicil Gazeteleri Çeviri ve Noter Onayı

Ticaret Sicil Gazeteleri Çeviri ve Noter Onayı

Profesyonel Çeviri Hizmeti

Ticaret sicil gazetesi üzerinde ticaret yapan bankaların kuruluş sözleşmelerinin yayınlanmış olduğu ve yönetim kurul kararlarının da yayınlandığı bir gazetedir. Aynı zamanda genel kurul kararları da yayınlanmaktadır. Ticaret sicil gazeteleri çeviri ve noter onayı için tercih edilen firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Ticari sicil belgeleri son zamanlarda birçok alanda tercih edilmektedir. Örneğin vize alımında evrakların arasına konulan bir çeviri olarak en iyi şekilde hazırlanmalıdır. Her çeviri belgesini titiz bir şekilde hazırlayarak müşterilerimizin memnun kalmasını sağlıyoruz. Böylece kaliteden taviz vermeyen bir çeviri ile her dilde aktarım sağlanmaktır. Ticaret sicil gazetesi çevirisi yapılınca noterden onaylatmak gerekir.

Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi Hangi Meslekler İçin Önemlidir

Ticaret sicil gazetesi öncelikle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından çıkarılan bir gazetedir. Tatil günleri haricinde çıkar. İçerisinde kanunlar, mahkeme kararları, ilan ve iflas kararları da yayınlanmaktadır. Ticaret sicil gazeteleri çeviri ve noter onayı için 120 dilde çeviri sağlanır. Bu şekilde kısa sürede gerçekleşen gazete çevirisinde müşteri memnuniyeti her zaman bizler için ok önemlidir. Şirket kuruluşları, adres değişiklikleri, yönetici değişikliği ve yetki değişikliği için de yayınlanmaktadır. Birçok konuda oldukça önemli olan gazete, çeviri esnasında her bilginin tam aktarımı ile gerçekleşir. Böylece en iyi şekilde hazırlanan çeviri de beklentileri karşılamaya devam ediyoruz.

Ticaret Sicil Gazetesi Çeviri Fiyatları

Çeviri için tercih edilen yeminli tercüman ile kaliteli bir tercüme sağlanır. Noter tasdikli çeviri de öncelikle istenilen dil hangisi ise o dile uygun bir aktarım için çevirmen tercihi yapılır. Daha sonra ise, kısa sürede gerçekleşen çeviri işleminde her zaman ekibimizde bulunan tercümanlar uzman bir çeviri yaparak belgeleri teslim eder. Uluslararası tercüme büromuz aynı zamanda danışmanlık hizmeti de sunarak beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır. Her zaman fark edilir bir etki sağlayarak istenilen tercümeyi gerçekleştirerek aktarıyoruz. Bu sebeple de tercih edilen dilde aktarım sağlarken belirlenen fiyat aralıkları oldukça uygun maliyettedir. Ticaret sicil gazeteleri çeviri ve noter onayı için firmamızı tercih etmeniz ile birlikte en iyi çalışmalar ile birlikte profesyonel bir hizmet sağlamaya devam ediyoruz.