İstanbul Çeviri | Tercüme Bürosu

Banka Belgeleri Çeviri Hizmetleri

Banka Belgeleri Çeviri Hizmetleri

Profesyonel Çeviri Hizmeti

Tercüme çeşitleri arasında en çok talep edilen çeviri türlerinden birisi de finansal ve bankacılık çevirisidir. Banka belgeleri çeviri hizmetleri de bankacılık ve finans çevirileri kısmında değerlendirilir. Pekçok kişi ve sektör için oldukça önemli olan banka belgelerinde finansal tablolar ve analizler de göz önünde bulundurularak çeviri yapılır. Çeviri esnasında öncelikle terimlerin anlamlarına dikkat edilmelidir. En önemli detay ise, diğer çevirilerde olduğu gibi kelimelerin  anlamlarının doğru şekilde aktarılmasıdır. Banka belgeleri çeviri hizmetlerinde de diğer tercüme çeşitlerinde dikkat edilen noktaların üzerinde durulması önemlidir. Firmamız banka belgeleri çeviri hizmetlerinde en profesyonel tercümanlar ile çalışmaktadır.

Banka Belgeleri Çeviri Hizmeti Nedir?

Kişisel ve kurumsal nedenlerle hem kişiler hem de bankalar tarafından talep edilen banka belgeleri çeviri hizmetleri firmamız tarafından en eksiksiz hazırlanmaktadır. Çeviri kalitesi açısından gözle görülür bir başarıya imza atan tercüme büromuz bu başarıyı donanımlı tercümanları sayesinde yakalamaktadır.

Yatırım ve para yönetimi konularını kapsayan her türlü metin ve belgelerin istenilen dile çevirisi yapılabilir. Yurt dışına açılmak isteyen şirketlerin uluslararası bankacılık işlemlerinde sırasında gerekli olan banka belgeleri çevirisi firmamız tarafından eksiksiz, doğru ve orijinaline uygun şekilde yapılmaktadır.

Banka Belgeleri Çeviri Hizmeti Fiyatları

Banka belgeleri çevirisi için tercih edilen hizmet konuları,
  • Sigorta poliçeleri
  • Bilançolar
  • Yıllık raporlar
  • Alım-satım işlemleri
  • Mizanlar
  • Ticari yazışmalar
  • Gelir tablosu
  • İthalat ve ihracat faaliyetleri
Yukarıda verilen alanlar ve daha pek çok konuyu içermesi ile birlikte banka belgeleri çeviri hizmetleri en profesyonel şekilde verilmektedir. Kaliteden yana olan firmamız, her çeviriyi kontrollerden geçirerek titiz bir çalışma eşliğinde sizlere teslim edilir. Banka belgeleri çevirisi hizmetlerimizin yanında danışmanlık hizmeti de sağlamaktayız. Her türlü çeviri konusunda verdiğimiz hizmette fiyatlar sayfa sayısına ve belgenin uzunluğuna göre değişim göstermektedir. Ancak biz çeviri ve danışmanlık hizmetlerimizin tümünde uygun fiyat politikasını benimsiyoruz.