İstanbul Çeviri | Tercüme Bürosu

Lehçe Tercüme

Lehçe Tercüme

Profesyonel Çeviri Hizmeti

Her dilde çeviri sağlayan firmamız kalitenin mevcut olduğu çeviri hizmeti vermeye devam eder. Çeviri esnasında hataya yer vermeden istenilen düzeyde bir kalite sağlamaktayız. Bu sebeple de müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyoruz. Lehçe tercüme ve daha pek çok tercüme çalışması sağlayarak konu içeriğini geniş bir yelpazede tutmaktayız. Her konunun mevcut olması ile müşterilerimizin tercihi doğrultusunda kısa sürede çeviri hizmeti veriyoruz. Çeviri konuları ise,

  • Simültane çeviri
  • Ardıl çeviri
  • Ticari çeviri
  • Edebi çeviri
  • Sözlü çeviri
  • Teknik çeviri
  • Yargı çevirisi

Yukarıda verilen her çeviri konusunu kapsayan firmamız, içerisinde mevcut olan çeviri tekniklerini de konuya göre uygulamaktadır. Bu şekilde kaliteli bir çeviri hazırlanarak metni olduğu gibi aktarmaktayız.

Lehçe Tercüme Nasıl Yapılmalı

Lehçe ve daha pek çok dil çevirisi yapan firmamız, çeviride önceliği doğru aktarım için kelimesi kelimesine eksiksiz bir anlatım ile vermektedir. Bu şekilde tercümanlarımızın kendinden kattığı bir kelime veya anlam oluşmadan doğrudan aktarım sağlanır. Lehçe tercüme yapılırken ekip çalışması ile hazırlanmaktadır. Resmi bir evrak çevirisi ise ekip çalışması yerine yeminli tercüman tarafından hazırlanır. İstenilen konu içeriğini çeviri öncesi araştırarak tercümede anlam eksikliğine yol açmadan profesyonelce çevirirler. Lehçe ve daha pek çok dil üzerine çeviri imkanı mevcut olması ile birlikte müşterilerimizin tercihi üzerine çalışma sağlıyoruz. Böylelikle hem memnuniyet ilkesine uygun hem de kalite içeren çeviri metinleri ve sözlü çeviri yapmaya devam ediyoruz.

Lehçe Tercüme Fiyatları

Dil ve anlatım tekniklerini her dilde farklı bir teknik kullanarak sunmaktayız. Bu şekilde hazırlanan metinlerin kalite boyutu ve hazırlanma hızı da müşterilerimizi bekletmeden yapılır. Lehçe, Polonya’nın resmi dili olması ile birlikte 50 milyon kişi tarafından konuşulan önemli diller arasındadır. Bu sebeple de tercih edilen konu aralığı oldukça fazladır. İçerdiği konuya göre uygun bir anlatım tekniği kullanılır. Bu şekilde yapılan çeviri metinlerinde fiyat aralıkları da oldukça uygun tutulmuştur. Beklentileri karşılayan bir çeviri sunmamız ile birlikte sayfa başına belirlediğimiz fiyatlar ise müşterilerimizin tercih etmesi için oldukça önemlidir. Lehçe tercüme ve diğer dillerde hazırladığımız çevirilerde metin çevirisi dışında sözlü çeviri için de saat başına ücret belirlenmektedir.