İstanbul Çeviri | Tercüme Bürosu

Redaksiyon

Redaksiyon

Profesyonel Çeviri Hizmeti

Redaksiyon herhangi bir dilde hazırlanmış eserin düzenlenmesi olarak bilinir. Birçok dilde çeviri sağlanması halinde redaksiyon yapılması oldukça önemlidir. Bu sebeple de hem eserin düzenlenmesinde rolü mevcut olup hem de çevirisinin yapılmasına olanak tanırız. Bu şekilde hem eser istenilen kalitede ortaya çıkar hem de istenilen dilde aktarımı sağlanır. Redaksiyon her zaman fark yaratacak bir düzenlenme gerektirir. Bu sebeple de her eserin en iyi şekilde istenilen kalitede aktarılmasını sağlıyoruz. Çevirmenlerimiz ile birlikte en iyi şekilde hazırlayarak tercüme belgelerini kısa sürede teslim etmekteyiz. Birçok dilde aktarım sağlayan firmamız 120 dilde çeviri sağlar. Her zaman istenilen düzenlemeleri yapan tercümanlarımız ile en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Redaksiyon Nedir?

Eser düzenlemesi olarak görülen redaksiyon, istenilen dile düzenleme yapılarak çevrilir. Bu sebeple de birçok dilde çeviri sağlayan firmamız ile birlikte fark yaratan bir kaliteye sahibiz. Her dilde tercümanlık hizmeti vermemizin yanında aynı zamanda danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Redaksiyon çalışması için de en iyi şekilde ekip çalışması ile hizmet sağlıyoruz. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan firmamız uluslararası alanda global hizmet sağlayarak danışmanlık hizmeti de vermektedir. Redaksiyonda en iyi şekilde çalışma ile istenilen sürede teslim etmekteyiz. Her çeviride dikkat edilen detaylar redaksiyon işleminde de mevcuttur. Tam aktarımı sağlayan çevirmenlerimiz ile birlikte beklentiyi karşılıyoruz.

Fiyatları

Çevirilerde kullanılan terminolojik kelimeler ve çeviri türleri oldukça fazladır. Bu şekilde her çeviride kullanılan terimlerin doğru aktarımı ve her kelimenin eksiksiz çevirisi sağlanmaktadır. Birçok dile aktarım sağlanırken çeviri türü de değişim gösterebilir. Resmi belge çevirileri, kurumsal çeviri veya simültane çeviri şeklinde farklı konuları içerebilir. Her çeviri konusuna göre sayfa başına fiyat belirlenmektedir. Uygun fiyat aralıklarında olan çeviri işlemleri içerisinde redaksiyon çevirileri ve düzenlemeleri de uygun maliyetlerde yapılır. Her düzenlemede alanında profesyonel çevirmenlerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Uluslararası tercüme bürosu olarak dünya çapında her dile çeviri işlemi yaparak beklentileri karşılamaktayız. Bu şekilde verilen hizmette sınır tanımayarak her çevirinin istenilen kalite bazında olmasına önem veriyoruz.