İstanbul Çeviri | Tercüme Bürosu

Patent Tercüme

Patent Tercüme

Profesyonel Çeviri Hizmeti

Firmamızda birçok tercüme işlemi mevcut olmakla beraber her çeviride tercih edilen işlem farklıdır. Çeviri çeşitleri arasında resmi belge tercümesi olan patent tercüme yurtdışına ithal eden ürünlerin ya da yurtdışından ihraç edilen ürünlerin patentinin çevrilmesini konu alır. Patent standartlarına göre çevirisi yapılarak istenilen kalitede tercüme işlemi sağlanır. Patent tercümesi birçok dilde aktarılan bir çeviri işlemini içerir. Kaliteli bir aktarım sağlanarak tercih edilen tercümede belirli teknikler uygulanır. Uluslararası çeviri büromuzda yeminli çevirmenlerimiz ile birlikte en iyi şekilde kaliteli tercümeler hazırlanmaktadır. 120 dilde çeviri yapan tercüme büromuz her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Bu sebeple de patent tercümesi istendiği gibi farklı konular için de tercüme işlemi gerçekleştirilir.

Patent Tercümesi Nedir?

Patent tercümesi yurtdışı veya yurtiçine ihraç edilen ürünlerin patentinin alınması ile hazırlanan belgenin çevirisi yapılır. Böylelikle istenilen tercüme tarafımızca sağlanır. Hangi dilde aktarım istenirse o dilde çeviri işlemi yapılır. Hazırlanması istenen belgede resmi dil kullanılarak her kelimenin tercümesi yapılır. Patent tercüme yapılması gereken kalitede hazırlanarak teslim edilir. Yeminli tercümanlar ile birlikte hazırlanan çeviri işleminde her bir tercümede eksiksiz bir çalışma mevcuttur. Bu sebeple de istenilen şekilde tamamlanır. Uluslararası tercüme büromuz aynı zamanda danışmanlık hizmeti de vermektedir. Böylece her zaman çift yönlü hizmet sağlayarak beklentileri en iyi şekilde karşılar. Sadece resmi belge değil aynı zamanda bireysel çevirilerde yapılmaktadır. Hem Simültane hem de yazılı belge çevirisi ile ekip çalışması sağlamaktayız.

Patent Tercümesi Fiyatları

İthalat ve ihracat ürünlerinin ülkeye giriş çıkışında alınan patent belgesinin tercümesi istenir. Bu sebeple de alanında uzman tercümanlarımız tarafından en iyi şekilde hizmet verilir. Birçok dilde aktarım sağlayan firmamız için her zaman uygun fiyat aralığında hizmet verilmektedir. Birçok çeviri tekniği uygulanan belgede tercih edilen dile göre fiyat belirlenir. Sayfa başına alınan fiyatlandırmada uygun maliyetler ile müşteri memnuniyet sağlanır. Patent tercüme ve daha pek çok tercüme işlemi için en iyi çalışma sağlanır. Uluslararası çeviri büromuzda aynı zamanda ekip çalışması ile birlikte kısa sürede belgeler tamamlanır ve teslimi yapılır.